Strona główna / O nas

O mnie

Zaczerpnijcie więcej szczegółowych informacji o rzeczoznawcy i o świadczonych usługach

Rzeczoznawca Budowlany Dariusz Stankiewicz

Rzeczoznawca budowlany
i biegły sądowy Dariusz Stankiewicz

Jestem Rzeczoznawcą Budowlanym w zakresie posadzkarstwa (posadzki drewniane - parkiety, deski, tarasy zewnętrzne; drewnopodobne - panele i PVC; posadzki ceramiczne i kamienne; posadzki bezspoinowe i żywiczne). Dokonuję ocen i badań wytrzymałości podkładów do wykonania prac posadzkarskich (podkłady cementowe i anhydrytowe). W zakresie moich ocen technicznych jest również stolarka budowlana - wyroby budowlane z drewna stanowiące wyposażenie (drzwi, schody i elementy wykończenia budynku).


Posiadam tytuł Biegłego Sądowego przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku, Bydgoszczy, Olsztynie i Toruniu i jestem rzeczoznawcą z listy Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej, a także rzeczoznawcą budwolanym Pomorskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych w Gdańsku.


Posiadam uprawnienia budowlane od 1988 roku.


Jestem Biegłym Sądowym przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku i przy Sądzie Okręgowych w Bydgoszczy. Jestem Rzeczoznawcą z listy Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej, a także Rzeczoznawcą Budowlanym Pomorskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych w Gdańsku.


Posiadam także tytuł Biegłego Skarbowego Izby Administracji Skarbowej w zakresie szacowania wartości majątku.


Jestem Rzeczoznawcą i Wiceprezesem Europejskiego Związku Parkieciarzy.


Ponadto moje nazwisko umieszczono na liście Członków Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa i Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Gdańsku.


Zapraszam Państwa serdecznie do współpracy

Signature

Dlaczego nasza oferta rzeczoznawcy budowlanego?

Jako Rzeczoznawca Budowlany podejmuję zlecenia od Klientów zarówno indywidualnych, jak i firm, instytucji i organizacji.

30-letnie doświadczenie

Posiadam wieloletnie doświadczenie w sporządzaniu ekspertyz, opinii technicznych oraz przeprowadzaniu badań z zakresu posadzkarstwa, wytrzymałości podkładów i stolarki drewnianej wyposażenia wnętrz.

Jakość świadczonych usług

Badań posadzek, podłóg i stolarki drewnianej dokonuję za pomocą profesjonalnego atestowanego sprzętu pomiarowego, który pozwala uzyskać najbardziej precyzyjne wyniki.

Precyzyjność działania, przepisy

Prowadzone przeze mnie badania i pomiary przedmiotu opinii, ekspertyzy czy konsultacji są precyzyjne, dokładne i rzetelne opisane w oparciu o przepisy, normy techniczne karty techniczne producenta, instrukcje, standardy, Warunki Techniczne zasady etyki budowlanej.Kompleksowa oferta

Oferuję sporządzenie opinii technicznych, przeprowadzenie profesjonalnych badań i pomiarów, opracowanie ekspertyz i pism procesowych oraz doradztwo w zakresach podłóg, posadzek i stolarki drewnianej stanowiącej wyposażenie wnętrz.

Terminowość

Wszelkie powierzone mi prace w zakresie badań, pomiarów, opracowania opinii, ekspertyz budowlanych wykonuję w uzgodnionym ze Zlecającym terminie.

Setki zadowolonych Klientów

Jako Rzeczoznawca Budowlany sporządziłem setki ekspertyz i opinii technicznych zarówno na zlecenie firm, organizacji i instytucji a także dla indywidualnych Zlecających.